OD(B)JAZDOWA AKCJA LATO W GIERAŁTOWICZKACH

18.08.2017

Stowarzyszenie Pomocy Bezrobotnym ich Rodzinom Nadzieja w Wieprzu po raz kolejny zorganizowało wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Akcja Lato”. To już tradycja i wszyscy uczestnicy wiedzą, że to oznacza dobrą zabawę.


czytaj dalej...

ART PRZYSTANKI W GIERAŁTOWICACH

09.08.2017

Gimnazjalna młodzież z Gierałtowic przez kilka miesięcy brała udział w projekcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji „Równać Szanse” w ramach ogólnopolskiego Konkursu Grantowego przeprowadzonego w 2016 r. w Warszawie, gierałtowicki projekt pt. ART PRZYSTANKI dołączył do grona wybranych, zyskując dotację na realizację celu.


czytaj dalej...

TRAKTORIADA W PRZYBRADZU

01.08.2017

W sobotę 19 sierpnia po raz kolejny odbędzie się TRAKTORIADA, tym razem zapraszamy do Przybradza.  Żeby wziąć udział- trzeba się zapisać!


czytaj dalej...

PRZYJACIELE DLA DAWIDA

31.07.2017

Podczas Dożynek Gminnych, które odbędą się już 19 sierpnia 2017 w Przybradzu, odbędzie się zbiórka na leczenie i rehabilitację Dawida- więcej o akcji po kliknięciu "Czytaj dalej"


czytaj dalej...

KKP NA DOLNYM ŚLĄSKU

31.07.2017

Wraz z okresem wakacji przyszła pora na coroczny wyjazd  Klubu Kulinarnego Podróżnika. Tego roku odkrywaliśmy magię Dolnego Śląska.  Wycieczka odbywała się pięć dni, w terminie od  22 do 26 lipca i brało w niej udział 36 osób, za równo młodzież, jak i dorośli.


czytaj dalej...

WAKACYJNY KOGEL MOGEL W NIDKU

14.07.2017

Podczas tegorocznych wakacji Wiejski Dom Kultury w Nidku zaproponował dzieciom akcję  lato  zatytułowaną -,,Wakacyjny Kogel Mogel”. Celem naszej akcji było  zainteresowanie dzieci kulturą i sztuką powiązane z zabawą.  


czytaj dalej...
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Wieprzu   |   Realizacja: Interefekt.pl