WIOSENNE ZAJĘCIA KLUBU INTEGRACJI W NIDKU

12.05.2017

Nie lubimy siedzieć bezczynnie, dlatego nasze spotkania w ostatnim czasie to w większości warsztaty artystyczne. Wiliśmy 3- metrową palmę wielkanocną, która w Niedzielę Palmową wzięła udział w „Konkursie palm”. Co prawda nie zajęliśmy I miejsca, ponieważ...

czytaj dalej...

"ZIMNA WOJNA" w GIERAŁTOWICACH

10.05.2017

            „Historia, czyli pamięć, pamięć  przodków, decyduje o tożsamości każdego z nas, wpływa na naszą percepcję i wskazuje kierunki. To dzięki historii wiemy, kim jesteśmy, skąd przybyliśmy i jak wyglądała ta...

czytaj dalej...

5-LECIE ZUCHÓW Z FRYDRYCHOWIC

08.05.2017

Dokładnie 7 maja 2017 minęło równo 5 lat od pierwszej zbiórki 10 Gromady Zuchowej „Błękitne Płomyki” z Frydrychowic. Z tej okazji gromada wyjechała na biwak do Mucharza.


czytaj dalej...

CAŁKIEM NOWE GRY PLANSZOWE

08.05.2017

Sobotnie spotkania z grami planszowymi zamieniły się w czwartkowe popołudniowe spotkania wszystkich fanów gier planszowych. Zajęcia prowadzono do końca maja, ale powrócą jesienią. 


czytaj dalej...

CERAMIKA W GIERAŁTOWICACH

02.05.2017

 Dzieci i młodzież w Domu Kultury w Gierałtowicach mogły poznać namiastkę rzemiosła znanego już od czasów człowieka pierwotnego – ceramikę. Pradawni ludzie odkryli właściwości plastyczne gliny, docenili jej możliwości.  Po dziś dzień ludzie  tworzą nie tylko naczynia użytkowe, ale i piękne ozdoby.


czytaj dalej...

ARTYSTYCZNIE I SMACZNIE W WIEPRZU

02.05.2017

Warsztaty artystyczne to miejsce dla cierpliwych, ale także to miejsce dla tych, którzy chcą być kreatywni. Nikt o tym tak dobrze nie wie, jak uczestnicy zajęć z panią Krystyną Rakoczy.


czytaj dalej...
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Wieprzu   |   Realizacja: Interefekt.pl