ŚWIĘTO GMINY WIEPRZ JUŻ ZA NAMI

15.06.2017

ŚWIĘTO GMINY WIEPRZ od lat jest imprezą dla wszystkich mieszkańców gminy. W tym roku pogoda rzeczywiście sprzyjała organizatorom było ciepło i słonecznie. W sobotę 3 czerwca już od rana rozpoczął się VII turniej dzikich drużyn w piłce nożnej. Puchary otrzymały zespoły z Nidku, Gierałtowic i Wieprza. W upalny dzień to rzeczywiście była sztuka grać w piłkę i do tego jeszcze strzelać bramki.


czytaj dalej...

DZIEŃ MATKI W GIERAŁTOWICACH

30.05.2017

W dniu 25.05.2017r odbyło się spotkanie z okazji Dnia Matki . w tym roku gospodarzami spotkania było koło gospodyń z Gierałtowic. Na spotkaniu spotkały się członkinie wszystkich kół Gospodyń   z całej gminy , przedstawicielki innych jednostek , radne naszej gminy, radni ,oraz wielu zaproszonych gości.


czytaj dalej...

WARSZTATY MODELARSKIE ODLATUJĄ Z WIEPRZA

29.05.2017

Warsztaty modelarskie to zajęcia dla chłopaków. Rysunki techniczne, historie samolotów i zagadnienia z fizyki z pytaniami typu:  „Dlaczego samolot nie spada jak leci?” to autentyczna wiedza naukowa, którą zyskują na zajęciach.


czytaj dalej...

JEDNA ULICA A TYLE WSPOMNIEŃ

24.05.2017

Wiejski Dom Kultury w Nidku zaoferował swoim podopiecznym warsztaty zatytułowane ,,Jedna ulica a tyle wspomnień.’’ Warsztaty są procesem długofalowym. Celem naszych warsztatów jest przybliżenie historii wsi , która ma się czym chwalić.


czytaj dalej...

ŚWIĘTO GMINY WIEPRZ 2017

22.05.2017

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej Gminy na Święto Gminy Wieprz, które odbędzie się 3 czerwca 2017 na boisku sportowym LKS "Orzeł" w Wieprzu. W programie m. in. Turniej Dzikich Drużyn w piłce nożnej, Występy Orkiestry,  młodzieży szkolnej, zespołów tanecznych, zespołów lokalnych oraz Koncert Zespołu Babylon-Boney M. Cover Show. Po części artystycznej odbędzie się zabawa taneczna z zespołem muzycznym "ARAMIS". Szczegóły- na plakacie. 


czytaj dalej...
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Wieprzu   |   Realizacja: Interefekt.pl