WARSZTATY PRZEDŚWIĄTECZNE W GOK WIEPRZ

26.03.2018

Warsztaty z instruktor Krystyną Rakoczy to już tradycja w Gminnym Ośrodku Kultury w Wieprzu. W tym roku powstały zajączki, wieńce i palmy. Grupa składała się z kilkunastu dziewcząt i każda z nich zabrała do domu wspaniałe ozdoby świąteczne.  

czytaj dalej...

WARSZTATY WE FRYDRYCHOWICACH

12.03.2018

WDK Frydrychowice zaprasza na Warsztaty Świąteczne. Są to bezpłatne zajęcia, na których uczestnicy samodzielnie wykonają ozdoby wielkanocne. Warsztaty odbywają się w środę i czwartek (21 i 22 marca) w dwóch grupach wiekowych. 


czytaj dalej...

PRZYGOTOWANIA DO WIELKANOCY W WIEPRZU

08.03.2018

Gminny Ośrodek Kultury przygotował "coś" dla dzieci i młodzieży, której nie jest obca potrzeba twórczego działania i kreatywność. Jest to kolejna edycja Warsztatów Artystycznych, które odbywać się będą w marcowe wtorki. Serdeczne zapraszamy- więcej informacji na plakacie. 


czytaj dalej...

ŚWIĘTO KOBIET W KGW FRYDRYCHOWICE

08.03.2018

Jak co roku, początkiem marca sala widowiskowa Wiejskiego Domu Kultury we Frydrychowicach zapełnia się paniami, które przychodzą tam na zaproszenie Koła Gospodyń Wiejskich z Frydrychowic. Tak KGW świętuje co roku Dzień Kobiet! I w tym roku panie spotkały się 6 marca....

czytaj dalej...

ERASMUS+ W FILANDII

01.03.2018

Pod koniec lutego tego roku grupka szczęściarzy z naszej miejscowości Wieprz - miała okazję uczestniczyć w fińskim projekcie pt.: ”Find Your Inner Sisu”. 


czytaj dalej...
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Wieprzu   |   Realizacja: Interefekt.pl