KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW

VIII GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

CZWARTEK 11.01.2018 GODZ. 9:00 w GOK Wieprz

 

lp

WYSTĘPUJĄCY

INST.

TYTUŁ UTWORU

OPIEKUN

CZAS

WIEK

1

 

KRZYSIU MAZGAJ

ZSP1

GWIAZDY TAŃCZYŁY

IWONA ROKOWSKA

1,30

KAT 1

2

 

ANTOŚ WOJEWODZIC

ZSP1

O GWIAZDO BETLEJEMSKA

IWONA ROKOWSKA

2,00

KAT 1

3

 

NIKODEM WIELOPOLSKI

ZSP1

JUŻ BLISKON KOLĘDA

IWONA ROKOWSKA

2,25

KAT 1

4

 

KAMILA KOBIELUS

PP 3

ZA KOMINEM ŚWIERSZCZYK SPAŁ

MARIA CIECIAK

3

KAT 1

5

 

NIKOLA FRĄCZEK

PP 3

WSRÓD NOCNEJ CISZY

MARIA CIECIAK

3

KAT 1

6

 

JOANNA ADAMIK

PP 3

LULAJŻE JEZUNIU

MARIA CIECIAK

3

KAT 1

7

 

ZUZANNA LICHAŃSKA

ZSP G

ZAŚPIEWAJMY KOLĘDĘ

BOŻENA FORMAS

3

KAT 1

8

 

KAJA KLĘCZAR

ZSP G

NARODZIŁ SIĘ W STAJENCE

GRAŻYNA SORDYL

3

KAT 1

9

 

AURELIA MOSKAŁA

ZSP G

WŚRÓD NOCNEJ CISZY

BOŻENA FORMAS

3

KAT 1

10

 

AMELIA WOŹNIAK

ZSP F

BOSY PASTUSZEK

ZDZISŁAWA DOMAGAŁA

2,30

KAT 1

11

 

PATRYCJA RYCERZ

ZSP F

WŚRÓD NOCNEJ CISZY

ZDZISŁAWA DOMAGAŁA

2,30

KAT 1

12

 

MILENA DZIUBANY

ZSP P

LULAJŻE JEZUNIU

DOROTA ŻAK

4

KAT 1

13

 

MAJA NIEMIEC

ZSP P

CHOJKA

DOROTA ŻAK

1,30

KAT 1

14

 

MONIKA ZAREMBA

ZSP 1

PÓJDŹMY WSZYSCY DO STAJENKI

MARIA ZAREMBA

3

KAT 1

15

 

MAGDALENA ZAREMBA

ZSP 1

A WCZORA WIECZORA

MARIA ZAREMBA

3

KAT 2

16

 

ROKSANA MATURA

ZSP P

WŚRÓD NOCNEJ CISZY

KRYSTYNA RAKOCZY

3

KAT 2

17

 

KAROLINA KAWCZAK

---------

A SKĄD WIESZ

BARTŁOMIEJ KAWCZAK

3

KAT 2

18

 

WERONIKA PIECUCH

GOK

GLORIA

JOLA WĄS

2

KAT 2

19

 

KATARZYNA SZKIŁĄDŹ

GOK

KOLĘDA SAMOTNYCH

JOLA WĄS

3

KAT 2

20

MAŁGORZATA PARZYCH

 

GOK

O GWIADO BETLEJEMSKA

JOLA WĄS

3

KAT 2

21

OLIWIA WARMUZ

 

GOK

ZAŚPIEWAJMY KOLEDĘ JEZUSKOWI

JOLA WĄS

2

KAT 2

22

 

GABRIELA KOŁACZYK

 

GOK

ZAWIEJA I BEZNADZIEJA

JOLA WAS

3

KAT 2

23

 

MARTYNA PAWŁOWSKA

 

ZSP P

CICHA NOC

KRYSTYNA RAKOCZY

3

KAT 2

24

 

ZOFIA SEMIK

ZSP P

SKRZYPI  WÓZ

KRYSTYNA RAKOCZY

3

KAT 2

25

 

KAROLINA ZADORA

 

ZSP P

KAROLINA ZADORA

KRYSTYNA RAKOCZY

3

KAT 2

26

 

WIKTORIA SZELIGA

--------

DZISIAJ W BETLEJEM

 

SYLWIA SZELIGA

3

KAT 2

27

 

KONRAD KUŚPIK

---------

DNIA JEDNEGO O PÓŁNOCY

JADWIGA KUSPIK

3

KAT 2

28

 

PATRYCJA ODROBINA

-----------

PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM

EDYTA ODROBINA

3

KAT 2

29

 

JULIA DOMASIK

---------

GORE GWIAZDA

SABINA DOMASIK

3

KAT 2

30

 

KATARZYNA WĄDRZYK

ZSP G

KOŁYSANKA DLA DZIECIATKA

GRAŻYNA SERWIN

3

KAT 2

31

 

BARBARA KOŁODZIEJCZYK

ZSP G

PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM

ELŻBIETA KOCZUR

3

KAT 2

32

 

JAN WĄDRZYK

ZSP G

PASTORAŁKA PROSTO Z NIEBA

EWA SOBIDA

3

KAT 2

33

 

KAROLINKA JERDANEK

ZSP P

NIE BYŁO MIEJSCA DLA CIEBIE

EDYTA WIŚNIEWSKA

5

KAT 3

34

GABRIELA BIENIECKA

 

ZSP P

GDY ŚLICZNA PANNA

EDYTA WIŚNIEWSKA

4

KAT 3

35

ZUZANNA WIELOPOLSKA

 

GOK

PANIE NARODZONY

JOLA WĄS

3

KAT 3

36

WIKTORIA DOMASIK

ZSP G

 

MALEŃKA MIŁOŚĆ

ELŻBIETA KOCZUR

3

KAT 3

37

GRZEGORZ STANEK

ZSP G

 

BÓG SIĘ RODZI

ELŻBIETA KOCZUR

3

KAT 3

38

NATALIA WANAT

ZSP P

 

GDY SIĘ CHRYSTUS RODZI

ELŻBIETA KOCZUR

3

KAT 3

39

KAROLINA MAJTYKA

 

ZSP 2

GORE GWIAZDA JEZUSOWI

EWA KOWALSKA

3;34

KAT 3

40

PATRYCJA LEŃCZOWSKA

ZSP G

 

BETLEJEMSKA JASNOŚĆ

EDYTA WIŚNIEWSKA

5

KAT 4

41

SEBASTIAN KOCEMBA

GOK

 

ZAŚNIJ DZIECINO

JOLA WĄS

3

KAT 4

42

GINNY ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMCY

---------

WŚRÓD NOCNEJ CISZY

MAGDALENA GRUSZECKA

3

POZA KAT.

 


© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Wieprzu   |   Realizacja: Interefekt.pl