Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

13 LECIE KKP

Utworzono dnia 04.02.2020

Z okazji jubileuszu 13 lecia Klubu Kulinarnego Podróżnika mam zaszczyt i przyjemność zaprosić klubowiczów na spotkanie o Bałkanach. Prelegentem będzie prawdziwa legenda kulinarnej eksploracji Robert Makłowicz. Jego pasja i wieloletnie doświadczenie inspirują wielu ludzi (także i mnie gdyż tylko ten smakosz budzi we mnie pragnienie podróży kulinarnych). Jego humor, erudycja, pasja życia i pozytywna energia, dodają siły w rozpędzonym XXI wieku. Pan Robert opowie nam o swoich podróżach i doświadczeniach kulinarnych z uwzględnieniem Dalmacji – krainy dobrych smaków.

czytaj dalej na temat: 13 LECIE KKP

KURS HAFTU W WDK GIERAŁTOWICE

Utworzono dnia 03.02.2020

Wiejski Dom Kultury i Koło Gospodyń Wiejskich w Gierałtowicach organizuje Kurs Haftu Gorsetów Krakowskich. Spotkania w każdy czwartek o godzinie 14:00 w WDK. 

czytaj dalej na temat: KURS HAFTU W WDK GIERAŁTOWICE

KAMERALNY CHÓR PROWINCJONALNY Z WIEPRZA

Utworzono dnia 24.01.2020
W ostatnią niedzielę 19 stycznia w godzinach porannych Kameralny Chór Prowincjonalny z Wieprza wzbogacił swym śpiewem mszę w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach na terenie Krakowa. Przepraszamy za słabą jakość fotografii, gdyż są to zdjęcia z telewizora. Gratulujemy sukcesu pani dyrygent Joli Wąs oraz całemu chórowi. 

 

czytaj dalej na temat: KAMERALNY CHÓR PROWINCJONALNY Z WIEPRZA

ZABAWY Z MUZYKĄ WDK GIERAŁTOWICZKI

Utworzono dnia 24.01.2020

Wiejski Dom Kultury w Gierałtowiczkach, zaprasza na cotygodniowe zajęcia muzyczne "Zabawy z Muzyką". Szczegóły na plakacie. 

czytaj dalej na temat: ZABAWY Z MUZYKĄ WDK GIERAŁTOWICZKI

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK 2020

Utworzono dnia 20.01.2020

Wczoraj, w niedzielę 19 stycznia 2020 w Gminnym Ośrodku Kultury miał miejsce Koncert Kolęd i Pastorałek. Podczas koncertu zaprezentował się Chór "Jarzębina" z dyrygentem panią Kazimierą Babińską-Pytel, soliście pod opieką pani Jolanty Wąs, Kapela Moniki, Kameralny Chór Prowincjonalny z dyrygentem panią Jolantą Wąs oraz Orkiestra Dęta z Wieprza z kapelmistrzem panem Andrzejem Mazgajem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

czytaj dalej na temat: KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK 2020

XVII GMINNY PRZEGLĄD ZESPOŁÓW JASEŁKOWYCH - RELACJE I ZDJĘCIA

Utworzono dnia 20.01.2020

XVII Gminny Przegląd Zespołów Jasełkowych 2020 odbył się w minioną sobotę 18 stycznia w Wiejskim Domu Kultury na sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Przybradzu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia. 

 

 

czytaj dalej na temat: XVII GMINNY PRZEGLĄD ZESPOŁÓW JASEŁKOWYCH - RELACJE I ZDJĘCIA

X GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK - RELACJA I ZDJĘCIA

Utworzono dnia 17.01.2020

X Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek miał miejsce w czwartek 16 stycznia 2020 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Wieprzu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i poznania wyników w czterech kategoriach wiekowych. 

czytaj dalej na temat: X GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK - RELACJA I ZDJĘCIA

FERIE 2020 W PLACÓWKACH GOK

Utworzono dnia 16.01.2020

Po kliknięciu "czytaj dalej" można zobaczyć wszystkie oferty placówek GOK Wieprz przygotowane na czas ferii zimowych dla dzieci i młodzieży. Znajduje się tam oferta Gminnego Ośrodka Kultury w Wieprzu, WDK we Frydrychowicach, WDK w Gierałtowicach, WDK w Gierałtowiczkach, WDK w Nidku i WDK w Przybradzu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą poszczególnych placówek oraz zapraszamy do zapisów na zajęcia. 

czytaj dalej na temat: FERIE 2020 W PLACÓWKACH GOK

AKTYWNE FERIE W GOK 2020

Utworzono dnia 16.01.2020

Na dzieci i młodzież z Wieprza czeka pięć dni Aktywnych Ferii zimowych z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wieprzu. Gry i zabawy, zajęcia plastyczne, lodowe warsztaty rzeźby oraz wycieczki to atrakcyjne propozycje dla wszystkich tych, którzy nie chcą siedzieć w ferie w domu. 

czytaj dalej na temat: AKTYWNE FERIE W GOK 2020

FERIADA WE FRYDRYCHOWICACH

Utworzono dnia 16.01.2020

W czasie ferii zimowych we Frydrychowicach nie będzie można się nudzić, WDK Frydrychowice przygotowuje zajęcia, warsztaty i wycieczki dla dzieci i młodzieży pod nazwą FERIADA 2020. Zapisy we wtorek 21 stycznia 2020 w Wiejskim Domu Kultury we Frydrychowicach. 

czytaj dalej na temat: FERIADA WE FRYDRYCHOWICACH

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 74

W poprzednim tygodniu: 124

W tym miesiącu: 233

W poprzednim miesiącu: 1106

Wszystkich: 7136