Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

RAJD ROWEROWY JEST ODWOŁANY

Utworzono dnia 15.05.2019

UWAGA!!! Niestety planowany Rajd Rowerowy "Rowerem po Gminie WIeprz 2019 "w dniu 18 maja 2019 na boisku LKS "Pogórze" w Gierałtowicach JEST ODWOŁANY.Trwające opady deszczu  nie pozwalają na prawidłowy przebieg imprezy.Rajd odbędzie się w innym...

czytaj dalej na temat: RAJD ROWEROWY JEST ODWOŁANY

RAJD ROWEROWY

Utworzono dnia 09.05.2019

Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze na Rajd Rowerowy, który odbędzie się 18 maja. Na uczestników czeka wiele atrakcji oraz nagród w tym nagroda główna- rower, szczegóły na plakacie. Chętnych prosimy o zapisywanie się w Domach Kultury, na terenie gminy Wieprz. Serdecznie zapraszamy! 

czytaj dalej na temat: RAJD ROWEROWY

WYJAZD GOJUMP

Utworzono dnia 07.05.2019

Wiejski Dom Kultury we Frydrychowicach serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na wyjazd do parku trampolin Gojump w Bielsku Białej. Zapisy w Domu Kultury do 20 maja, ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy !

czytaj dalej na temat: WYJAZD GOJUMP

XVII GMINNE SPOTKANIE CHÓRÓW I ORKIESTR DĘTYCH

Utworzono dnia 15.04.2019

W niedzielę 28 kwietnia 2019 o godzinie 16:00 na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Wieprzu odbędzie się XVII Gminne Spotkanie Chórów i Orkiestr Dętych. W spotkaniu wezmą udział chóry i orkiestry dęte działające w Gminie Wieprz. 

czytaj dalej na temat: XVII GMINNE SPOTKANIE CHÓRÓW I ORKIESTR DĘTYCH

TWORZENIE OZDÓB WIELKANOCNYCH WE FRYDRYCHOWICACH

Utworzono dnia 10.04.2019

Przedświąteczne Warsztaty Artystyczne nadal trwają w Wiejskim Domu Kultury we Frydrychowicach, ostatnie zajęcia w ramach PWA w poniedziałek 15 kwietnia. Również w ramach przedświątecznych przygotować zapraszamy do możliwości tworzenia w domu kultury OZDÓB WIELKANOCNYCH Z KORALIKÓW PYSSLA. Indywidualnie (lub w parach, trójkach, małych grupach) można przychodzić do domu kultury w czwartek i piątek (18 i 19 kwietnia 2019). 

czytaj dalej na temat: TWORZENIE OZDÓB WIELKANOCNYCH WE FRYDRYCHOWICACH

FESTIWAL TAŃCA W ZATORZE

Utworzono dnia 04.04.2019

W Festiwalu Tańca w Zatorze, który miał miejsce w weekend 30 i 31 marca 2019 wzięły udział wszystkie zespoły i duety taneczne z Domu Kultury we Frydrychowicach. Dziewczyny pilnie  przygotowywały się przez kilka miesięcy pod bacznym okiem Pani Danuty Czapli. Zespół taneczny MROK zajął II miejsce! Wyróżnione zostały prezentację zespołu tanecznego MIGOTKI oraz duet Magdy i Anity. Duet Natalii i Roksany zajął III miejsce. Gratulację dla Wszystkich!

czytaj dalej na temat: FESTIWAL TAŃCA W ZATORZE

GRAND PRIX DLA KAMERALNEGO CHÓRU PROWINCJONALNEGO

Utworzono dnia 04.04.2019

Kameralny Chór Prowincjonalny wziął udział w VI Ogólnopolskim Przeglądzie Pieśni Pasyjnej i Pokutnej. Jury wyłoniło zwycięzców  poszczególnych kategorii Grand Prix przyznano Kameralnemu Chórowi Prowincjonalnemu z Wieprza, określając go „perełką tegorocznego festiwalu” . Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

czytaj dalej na temat: GRAND PRIX DLA KAMERALNEGO CHÓRU PROWINCJONALNEGO

PWA GIERAŁTOWICE

Utworzono dnia 02.04.2019

Wiejski Dom Kultury w Gierałtowicach zaprasza na Przedświąteczne Warsztaty Artystyczne które odbędą się 11 kwietnia (czwartek) o godz. 16:00. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

czytaj dalej na temat: PWA GIERAŁTOWICE

ŚWIĘTO GMINY WIEPRZ 2019

Utworzono dnia 01.04.2019

Już za dwa miesiące 1 czerwca 2019r odbędzie się Święto Gminy Wieprz, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie ponieważ czeka na nas mnóstwo atrakcji. Serdecznie zapraszamy!

czytaj dalej na temat: ŚWIĘTO GMINY WIEPRZ 2019

ZAJĘCIA MODELARSKIE WE FRYDRYCHOWICACH

Utworzono dnia 27.03.2019

WDK we Frydrychowicach zaprasza na Zajęcia Modelarskie z ekspertem modelarstwa  panem Markiem Rokowskim (pasjonat lotnictwa, pilot i modelarz). Zajęcia odbędą się w środę 10 kwietnia 2019. Są one bezpłatne! 

czytaj dalej na temat: ZAJĘCIA MODELARSKIE WE FRYDRYCHOWICACH

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 91

W poprzednim tygodniu: 108

W tym miesiącu: 273

W poprzednim miesiącu: 473

Wszystkich: 4591