WARSZTATY MODELARSKIE ODLATUJĄ Z WIEPRZA

29.05.2017

Warsztaty modelarskie to zajęcia dla chłopaków. Rysunki techniczne, historie samolotów i zagadnienia z fizyki z pytaniami typu:  „Dlaczego samolot nie spada jak leci?” to autentyczna wiedza naukowa, którą zyskują na zajęciach.


czytaj dalej...

JEDNA ULICA A TYLE WSPOMNIEŃ

24.05.2017

Wiejski Dom Kultury w Nidku zaoferował swoim podopiecznym warsztaty zatytułowane ,,Jedna ulica a tyle wspomnień.’’ Warsztaty są procesem długofalowym. Celem naszych warsztatów jest przybliżenie historii wsi , która ma się czym chwalić.


czytaj dalej...

ŚWIĘTO GMINY WIEPRZ 2017

22.05.2017

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej Gminy na Święto Gminy Wieprz, które odbędzie się 3 czerwca 2017 na boisku sportowym LKS "Orzeł" w Wieprzu. W programie m. in. Turniej Dzikich Drużyn w piłce nożnej, Występy Orkiestry,  młodzieży szkolnej, zespołów tanecznych, zespołów lokalnych oraz Koncert Zespołu Babylon-Boney M. Cover Show. Po części artystycznej odbędzie się zabawa taneczna z zespołem muzycznym "ARAMIS". Szczegóły- na plakacie. 


czytaj dalej...

KWIATOWE SPOTKANIE

19.05.2017

Otaczajmy się kwiatami, które cieszą nasze oko, wznoszą radość, stanowią oazę spokoju i element dekoracyjny naszych balkonów, okien, rabatek, ogrodów a także mieszkań. By propagować sadzenie kwiatów Koło Gospodyń Wiejskich w Wieprzu od trzech lat organizuje imprezę pod hasłem "Kwiatowe Spotkanie" na które członkinie przynoszą sadzonki różnych kwiatów i ziół.


czytaj dalej...
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Wieprzu   |   Realizacja: Interefekt.pl