PRZYGOTOWANIA DO WIELKANOCY W WIEPRZU

08.03.2018

Gminny Ośrodek Kultury przygotował "coś" dla dzieci i młodzieży, której nie jest obca potrzeba twórczego działania i kreatywność. Jest to kolejna edycja Warsztatów Artystycznych, które odbywać się będą w marcowe wtorki. Serdeczne zapraszamy- więcej informacji na plakacie. 


czytaj dalej...

ŚWIĘTO KOBIET W KGW FRYDRYCHOWICE

08.03.2018

Jak co roku, początkiem marca sala widowiskowa Wiejskiego Domu Kultury we Frydrychowicach zapełnia się paniami, które przychodzą tam na zaproszenie Koła Gospodyń Wiejskich z Frydrychowic. Tak KGW świętuje co roku Dzień Kobiet! I w tym roku panie spotkały się 6 marca....

czytaj dalej...

ERASMUS+ W FILANDII

01.03.2018

Pod koniec lutego tego roku grupka szczęściarzy z naszej miejscowości Wieprz - miała okazję uczestniczyć w fińskim projekcie pt.: ”Find Your Inner Sisu”. 


czytaj dalej...

FERIADA 2018 w WDK Frydrychowice

01.03.2018

W czasie ferii zimowych dzieci i młodzież ma trochę więcej czasu na zabawę niż w ciągu roku szkolnego. W okresie ferii w Wiejskim Domu Kultury we Frydrychowicach zorganizowano już po raz dziewiąty FERIADĘ.


czytaj dalej...

ŚNIEŻNE FERIE W GOK WIEPRZ

28.02.2018

Zima tego roku była bielsza i zimniejsza niż zwykle, ale ten fakt na szczęście nie zniechęcił dzieci i młodzieży do uczestnictwa w różnorodnych zajęciach w Gminnym Ośrodku Kultury w Wieprzu. 


czytaj dalej...
© 2018 Gminny Ośrodek Kultury w Wieprzu   |   Realizacja: Interefekt.pl