Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW NA FESTIWALU TALENTY

Utworzono dnia 23.10.2019

 

 

 

FESTIWAL  ARTYSTYCZNY TALENTY 2019 -  ELIMINACJE GMINNE ,WYSTĘPY SCENICZNE 24.10.2019 CZWARTEK

GMINNY OŚRODEK KULTURY W WIEPRZU

 

8:00 RECYTACJA (19  osób)

 

             GRUPA I

XAVIER ŻUREK - ZSP NIDEK

BARTŁOMIEJ ZAJĄC - ZSP GIERAŁTOWICE

ZUZANNA ODROBINA - ZSP GIERALTOWICE

TOMASZ SAMEL - ZSP PRZYBRADZ

JOANNA NOWAK - ZSP FRYDRYCHOWICE

 

            GRUPA II

WOJCIECH ZAJĄC - ZSP PRZYBRADZ

ZOFIA SEMIK - ZSP PRZYBRADZ

MARTYNA PAWŁOWSKA - ZSP W PRZYBRADZU

GABRIELA BIENIECKA - ZSP PRZYBRADZ

BARTOSZ LATOCHA  - ZSP PRZYBRADZ

ANNA CIECIAK -  ZSP FRYDRYCHOWICE

ZOFIA STAWOWY- ZSP FRYDRYCHOWICE

ANITA WILK - ZSP FRYDRYCHOWICE

NATALIA PALOSZ- ZSP NR 1  WIEPRZ

KINGA BALON - ZSP NR 2  WIEPRZ

MARTYNA MAZGAJ - ZSP NR 2  WIEPRZ

 

            GRUPA III

DOMINIK WARMUZ - ZSP PRZYBRADZ

ZUZANNA CZAKON- ZSP NR1  WIEPRZ

MATEUSZ SKOWRON - ZSP NR 2  WIEPRZ

 

9:30 MUZYKA INSTRUMENTALNA ( 2 osoby)

 

           GRUPA II

PIOTR WASZTYL - ZSP FRYDRYCHOWICE

            

          GRUPA III

JAN STAWOWY - ZSP FRYDRYCHOWICE

 

9:40 TEATR (  6 osób)

 

              GRUPA I

SZYMON LEŚNIAK -  ZSP GIERAŁTOWICE

WIKTORIA ŚCIERA - ZSP PRZYBRADZ

MAJA GÓRLA - ZSP PRZYBRADZ

NIKODEM WARMUZ- ZSP PRZYBRADZ

BARTOSZ GÓRAL- ZSP PRZYBRADZ

 

              GRUPA II

ANNA PLACEK- ZSP NR 2 WIEPRZ

 

         

10:00 TANIEC ( 3 osoby)

 

            GRUPA I

KAMILA RUSINEK – ZSP NR 2  WIEPRZ

WIKTORIA ŚCIERA I NIKODEM WARMUZ - ZSP PRZYBRADZ

 

           GRUPA II

JAKUB POCHAŁA – ZSP NR 2 WIEPRZ

 

10:15 WOKAL ( 24 osoby)

 

            GRUPA I

ZUZANNA LICHAŃSKA- WDK GIERAŁTOWICE

KATARZYNA WĄDRZYK- WDK GIERAŁTOWICE

JULIA DOMASIK - WDK GIERAŁTOWICE

MILENA SPYRKA- ZSP GIERAŁTOWICE

KINGA TATAR- ZSP GIERAŁTOWICE

WERONIKA PIECUCH- GOK WIEPRZ

ZOFIA DZIUBANY -ZSP PRZYBRADZ

MAJA GÓRAL - ZSP PRZYBRADZ

OLIWIA PAŹDZIOR - ZSP PRZYBRADZ

 

            GRUPA II

ZOFIA SEMIK - ZSP PRZYBRADZ

KAROLINA JERDANEK - ZSP PRZYBRADZ

GRZEGORZ STANEK- WDK GIERAŁTOWICE

JAN WĄDRZYK - WDK GIERAŁTOWICE

WIKTORIA DOMASIK - WDK GIERAŁTOWICE

OLGA SLOMKA- GOK WIEPRZ

KAROLINA KAWCZAK – GOK WIEPRZ

KATARZYNA SZKIŁĄDŹ - GOK WIEPRZ

MAŁGORZATA PARZYCH - GOK WIEPRZ

MAGDALENA ZAREMBA- GOK WIEPRZ

 

           GRUPA III

KAROLINA MAJTYKA - ZSP NR 2 WIEPRZ

ALICJA BRYNDZA - ZSP NR1  WIEPRZ

WIKTORIA SMAZA - ZSP NR 1  WIEPRZ

ZUZANNA WIELOPOLSKA - GOK  WIEPRZ

NATALIA WANAT – ZSP GIERAŁTOWICE

 

PROSIMY O PRZYBYCIE NA 30 MINUT PRZED PLANOWANYM WYSTĘPEM.

 

TALENTY ELIMINACJE GMINNE KATEGORIE SCENICZNE 54 , KATEGORIE POZA SCENICZNE 48 W SUMIE 102 UCZESTNIKÓW

 

KATEGORIE POZA SCENICZNE

 

LITERATURA ( 2 )

 

           GRUPA II

MARIA LEŚNIAK - ZSP FRYDRYCHOWICE

         

           GRUPA III

MIKOŁAJ RAKOCZY - ZSP NR 1  WIEPRZ

 

 

FOTOGRAFIA  I FILM( 3 )

 

             GRUPA II

EMILIA WASZTYL - ZSP FRYDRYCHOWICE

GABRIELA WYSOGLĄD - ZSP FRYDRYCHOWICE

OLGA SŁOMKA - ZSP NR 2  WIEPRZ

 

 

PLASTYKA ( 43 osoby)

 

            GRUPA I

WIKTORIA WRÓBEL - ZSP NR 2  WIEPRZ

ROKSANA MĄCZKA -  ZSP GIERAŁTOWICE

PATRYCJA KUBACKA - ZSP GIERAŁTOWICE

KATARZYNA WĄDRZYK - ZSP GIERAŁTOWICE

KAJA KLĘCZAR -  ZSP GIERAŁTOWICE

DANIEL WRÓBEL - ZSP GIERAŁTOWICE

NADIA JANIK - ZSP FRYDRYCHOWICE

AMELIA KWARCIAK - ZSP FRYDRYCHOWICE

KAROLINA ŚCIGALSKA -  ZSP FRYDRYCHOWICE

NIKOLA KWARCIAK -  ZSP FRYDRYCHOWICE

PATRYCJA NOGALA - ZSP FRYDRYCHOWICE

MILENA MASŁOWSKA -  ZSP FRYDRYCHOWICE

ALEKSANDRA MĄCZKA - ZSP NIDEK

ZOFIA ZAON - ZSP NIDEK

MAKSYMILIAN SZWED - ZSP  NIDEK

 

            GRUPA II

 

ELIZA ŚLANDA - ZSP NR 2  WIEPRZ

KAMIL JAKSON - ZSP NR 2  WIEPRZ

JULIA MIGDAŁEK - ZSP NR 2 WIEPRZ

GABRIELA KULAWIAK - ZSP NR 2  WIEPRZ

NIKODEM LATOCHA -  ZSP PRZYBRADZ

NADIA ŁUBIK- ZSP PRZYBRADZ

ZOFIA SEMIK - ZSP PRZYBRADZ

OLIWIA HREDA - ZSP PRZYBRADZ

JULIA LEŚNIAK -  ZSP PRZYBRADZ

MAGDALENA DRZYŻDŻYK - ZSP PRZYBRADZ

ADRIAN WOJEWODZIC - ZSP NIDEK

NATALIA KALEŃSKA - ZSP NIDEK

EMILIA LISICKA - ZSP NIDEK

ANNA ZIĘBA -  ZSP  NIDEK

EMILIA BABIUCH- ZSP NIDEK

WIKTOR SZWED - ZSP NIDEK

RAFAŁ SAFERNA- ZSP  GIERAŁTOWICE

MAGDALENA KRUPNIK - ZSP FRYDRYCHOWICE

MARIA LEŚNIAK - ZSP FRYDRYCHOWICE

WOJCIECH WRÓBEL - ZSP FRYDRYCHOWICE

NIKOLA ROKOWSKA - WDK FRYDRYCHOWICE

WIKTORIA LACH - ZSP FRYDRYCHOWICE

MARLENA DOMASIK - ZSP FRYDRYCHOWICE

MAGDALENA SZCZERBIK - ZSP FRYDRYCHOWICE

 

            GRUPA III

 

KINGA WAJDZIK - ZSP PRZYBRADZ

ORKISZ NIKOLA  - ZSP FRYDRYCHOWICE

PAULINA ADAMIK - WDK FRYDRYCHOWICE

NATASZA MOLESZTAK - ZSP FRYDRYCHOWICE

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 23

W poprzednim tygodniu: 49

W tym miesiącu: 255

W poprzednim miesiącu: 355

Wszystkich: 7513