ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS - PRACE PODCZAS EPIDEMII

GMINNY OŚRODEK KULTURY W WIEPRZU
Każda placówka Gminnego Ośrodka Kultury przechodzi mniejszy lub większy remont. W Gminnym Ośrodku Kultury w Wieprzu metamorfozę przechodzi korytarz, został już odmalowany a na ścianie powoli powstaje wiejski krajobraz.

WDK FRYDRYCHOWICE
Sala muzyczna w Domu Kultury we Frydrychowicach przechodzi dawno wyczekiwany remont. Odświeżone zostały nie tylko ściany, lustro już zyskało nowy wygląd, niedługo dołączy do niego gazetka ścienna.

WDK GIERAŁTOWICE
Przechodząc obok Wiejskiego Domu Kultury w Gierałtowicach na pewno każdy zauważy remont schodów przed wejściem do budynku.

WDK GIERAŁTOWICZKI
 Dom Kultury w Gierałtowiczkach, pojawiły się odnowione wieszaki i krzesła w żywych i jaskrawych kolorach.

WDK NIDEK
W Wiejskim Domu Kultury w Nidku, praca wre! Po uporaniu się z wyniesieniem mebli i wyszlifowaniu sali, przyszedł czas na upragnione malowanie. Sufit już skończony, czas na malowanie ścian

WDK PRZYBRADZ
Przygotowania do malowania sali warsztatowej rozpoczęły się w Wiejskim Domu Kultury w Przybradzu.