Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

KOLEJNOŚC WYSTĘPÓW PODCZAS X GMINNEGO PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK

Utworzono dnia 14.01.2020

 

X GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

CZWARTEK 16.01. godz. 10:00 sala widowiskowa GOK w Wieprzu

 

 

  1. PRZEDSZKOLE     10:00

lp

WYSTĘPUJĄCY

INST.

TYTUŁ UTWORU

CZAS

1

Dominika Wawak

ZSP Nidek

Przybieżeli do Betlejem

3

2

Liliana Wasztyl

ZSP Frydrychowice

Weseli anieli - pastorałka

3

3

Liliana Targosz

ZSP Gierałtowice

Przybieżeli do Betlejem

3

4

Anna Wądrzyk

ZSP Gierałtowice

Maleńki Jezu

3

5

Elena Łapińska

ZSP Gierałtowice

Bosy pastuszek – Bosy pastuszek

3

6

Piotr Frączek

PP Wieprz

Chojka

4

7

Milena Studnicka

PP Wieprz

Świeć gwiazdeczko

3

8

Pola Dyba

PP Wieprz

Dzisiaj w Betlejem

4

9

Nadia Piecuch

PP Wieprz

Świeć gwiazdeczko

3

10

Livia Kamska

WDK Gierałtowice

Przyjdź do mnie mały Jezusiku

3

 

 

 

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA I-III    10:40

lp

WYSTĘPUJĄCY

INST.

TYTUŁ UTWORU

CZAS

1

Ewa Sporysz

ZSP Przybradz

Święta, święta czas kolędowania

4

2

Antonina Jerdanek

ZSP Przybradz

Lulajże Jezuniu

4

3

Maja Zarzycka

ZSP Przybradz

Święta, święta czas kolędowania

4

4

Maja Niemiec

ZSP Przybradz

Lulajże Jezuniu

4

5

Milena Dziubany

ZSP Przybradz

Cicha noc

4

6

Oliwia Paździor

ZSP Przybradz

Uciekali, uciekali

5

7

Tomasz Samel

ZSP Przybradz

Przybieżeli do Betlejem

3

8

Monika Zaremba

GOK Wieprz

Gore gwiazda

3

9

Weronika Piecuch

GOK Wieprz

Jezus malusieńki

3

10

Julia Domasik

WDK Gierałtowice

Nie masz ci nie masz

3

11

Zuzanna Lichańska

WDK Gierałtowice

Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi

3

12

Katarzyna Wądrzyk

WDK Gierałtowice

O gwiazdo Betlejemska

3

13

Antoni Wojewodzic

GOK Wieprz

A cóż z tą dzieciną

3

14

Nikodem Wielopolski

GOK Wieprz

Jam jest dudka

4

15

Natasza Babiuch

ZSP Nidek

Skrzypi wóz

4

16

Bartosz Góral

ZSP Przybradz

Bosy pastuszek - pastorałka

4

17

Maja Góral

ZSP Przybradz

W ciemną noc gwiazdową - pastorałka

5

 

 

 

 

 

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA IV-VI    11:40

lp

WYSTĘPUJĄCY

INST.

TYTUŁ UTWORU

CZAS

1

Emilia Wasztyl

ZSP Frydrychowice

Nie było miejsca dla ciebie

4

2

Julia Palichleb

ZSP2 Wieprz

Pójdźmy wszyscy do stajenki

4

3

Gabriela Kulawiak

ZSP2 Wieprz

Gdy śliczna panna

4

4

Eliza Ślanda

ZSP2 Wieprz

Lulajże Jezuniu

4

5

Julia Migdałek

ZSP2 Wieprz

Cicha noc

4

6

Natalia Świątek

ZSP2 Wieprz

Dzisiaj w Betlejem

5

7

Oliwia Brożek

ZSP2 Wieprz

Cicha noc

3

8

Zofia Dziubany

ZSP Przybradz

Pójdźmy wszyscy do stajenki

4

9

Karolina Jerdanek

ZSP Przybradz

Gdy śliczna panna

4

10

Magdalena Zaremba

GOK Wieprz

Betlejemskie pole śpi

3

11

Karolina Kawczak

GOK Wieprz

Boże mój malusieńki Boże

3

12

Małgorzata Parzych

GOK Wieprz

Mizerna cicha

3

13

Olga Słomka

GOK Wieprz

Święta, święta, białe święta

3

14

Wiktoria Domasik

WDK Gierałtowice

Do szopy

3

15

Grzegorz Stanek

WDK Gierałtowice

Panie narodzony

3

16

Jan Wądrzyk

WDK Gierałtowice

Zaśnij dziecino

3

17

Katarzyna Szkiłądź

GOK Wieprz

Mario czy ty wiesz.

3

18

Nadia Łubik

ZSP Przybradz

Przybieżeli do Betlejem

3

 

 

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA VII – VIII      13:00

lp

WYSTĘPUJĄCY

INST.

TYTUŁ UTWORU

CZAS

1

Karolina Majtyka

ZSP2 Wieprz

Nie było miejsca dla ciebie

4

2

Zuzanna Wielopolska

GOK Wieprz

Nie było miejsca dla ciebie

3

 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 23

W poprzednim tygodniu: 49

W tym miesiącu: 255

W poprzednim miesiącu: 355

Wszystkich: 7513